Mikoszewo

Oferujemy na sprzedaż działkę z funkcjonującym ośrodkiem wypoczynkowym, z możliwością wybudowania apartamentów lub hotelu.

OKOLICA
Mikoszewo to lubiana miejscowość wakacyjna leżąca w bliskim otoczeniu ujścia Wisły do Morza Bałtyckiego. Prom obsługujący przeprawę przez Wisłę to dodatkowa atrakcja. Jak na nadbałtycką wieś przystało, posiada oczywiście plażę. Droga do niej prowadzi przez piękny, nadmorski las, a sama plaża jest szeroka i piaszczysta. Z Mikoszewa, dzięki przeprawie promowej, jest zaledwie 20 kilometrów do Gdańska. Jeszcze bliżej jest do miejscowości Jantar (4km) lub Stegna (9km).

NIERUCHOMOŚĆ
Ośrodek Wypoczynkowy znajdujący się na działce działa obecnie sezonowo. Dysponuje ponad 200 miejscami noclegowymi. Oferuje wypoczynek zarówno klientom indywidualnym, jak i dużym grupom zorganizowanym. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest teren – nieruchomość liczy ponad 3 ha i podlega pod MPZP. Przeznaczenie wynikające z planu to usługi turystyczne, ośrodki wypoczynkowe. Maksymalna możliwa zabudowa to 30% powierzchni działki, a wysokość 12.5m. Do nieruchomości doprowadzone wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja). Ze wstępnej analizy istnieje możliwość wybudowania aż 16.000m2 PUM.

Zapraszamy do kontaktu!